arkadaşlar site özelleşti duman oldu yeni adresimiz dumanfan.foruma.biz aynı üyeliri bekliyorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dumanfan.foruma.biz

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Aykut'a protesto

YazarMesaj
LeToOnİa
Admin
LeToOnİa

Aykut'a protesto Empty
MesajKonu: Aykut'a protesto   Aykut'a protesto I_icon_minitimePerş. Ağus. 14, 2008 4:13 am

Aykut'a protesto
Cim-Bom’un genç kalecisi Aykut Erçetin, ilk yarıda yediği goller yüzünden sarı-kırmızılı seyirciler tarafından protesto edildi.

Rumen ekibinin attığı ilk golde büyük bir hata yapan Aykut, Steaua Bükreş, henüz 13. dakikada farkı ikiye yükseltince sarı-kırmızılılar tarafından ıslıklandı. Taraftarların, Galatasaray’ın skoru 2-1’e getirdiği dakikaya kadar ayağına her top geldiğinde Aykut’u ıslıkla protesto ettiği gözlendi. Sarı-kırmızılı file bekçisi, maç sonrası yediği hatalı gol yüzünden taraftarlardan özür diledi, “Tek bir pas hatası yaptım ve gol oldu. Bu, herkesin başına gelebilecek bir şey” dedi.
Aykut'a protesto Dyw581
https://night-rock.yetkin-forum.com

Aykut'a protesto
1 sayfadaki 1 sayfası