arkadaşlar site özelleşti duman oldu yeni adresimiz dumanfan.foruma.biz aynı üyeliri bekliyorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dumanfan.foruma.biz

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

__çifte imza__

YazarMesaj
LeToOnİa
Admin
LeToOnİa

__çifte imza__ Empty
MesajKonu: __çifte imza__   __çifte imza__ I_icon_minitimePaz Ağus. 03, 2008 11:56 am

Galatasaray, İtalya Milli Takımı’nın 2. kalecisi De Sanctis ve Werder Bremen’de forma giyen genç Alparslan Erdem ile sözleşme imzaladı.

Takımın kamp yaptığı Marriott Oteli’ne gelen iki oyuncu, 2 saat süren görüşmelerden sonra kendilerini sarı-kırmızılı renklere bağlayan imzaları attılar.
De Sanctis ile 1 yıl kiralık, Alparslan ile 3 yıl süreli mukavele yaptıklarını belirten Futbol A.Ş Genel Müdürü Adnan Sezgin, “7 Ağustos’ta UEFA’ya kadromuzu bildireceğiz. Bu tarihe kadar bir transfer daha yapmak istiyoruz” dedi.
İtalyan kaleci De Sanctis, kendisini tekrar gösterme fırsatını sunan Galatasaray yöneticilerine teşekkür ederek, “Kendimi ispatlamak için çok önemli bir fırsat verildi bana. Takıma faydalı olmak için çok çalışacağım. Elimden gelen her şeyi yaparak takıma faydalı olacağım” diye konuştu.
https://night-rock.yetkin-forum.com
LeToOnİa
Admin
LeToOnİa

__çifte imza__ Empty
MesajKonu: BRAVOOOOO   __çifte imza__ I_icon_minitimeÇarş. Ağus. 13, 2008 7:48 am

BRAVO GALATASARAY cheers Laughing
https://night-rock.yetkin-forum.com

__çifte imza__
1 sayfadaki 1 sayfası